Main Menu

Amstelhof

Uitslagen Wedstrijden

Kijk hier voor de uitslagen t/m 8 april 2018

 

Halve marathon Belijn

Marie-Jose Wesselingh

Marathon Rotterdam

Ronald Lindsen 4.22.23

Ton vd Vall 4.13.38 pr

Wendy Nisters 4.14.21 pr

Yu-Mei Yen 4.11.08 pr

Bart Wijn 4.50.32

Chris de Glint 4.08.19

Robert Overdam 4.05.38 pr

Graciela Jharap 4.34.40 pr

Uithoorns mooiste Uithoorn

5 km

Ralph van Vliet 26.26

10 km

Debby Immerzeel 47.30

Graciela Jharap 54.24

Ilona Liesveld 57.17

Mariska Ooms 57.42

Gertie Stienen 57.43

Christel Groot 59.44

Lyanne van Loenen 58.39

Marga vd speck 1.13.44

Jeffrey de Jong 43.24

Ron Bakker 46.57

Fred de Beyer 47.43

Roger Luttikhuis 48.31

Stefan Evers 56.39

Jan Kneppers 58.11

Arjen vd Speck 54.42

10 EM

Annemieke Hollander 1.53.03


Safari Trail Arnhem

33km

Willem van Leeuwen 3.03.16


Kempen Trail Bladel

10 km

Antonia Bouza 1.02.49

Annemieke Hollander 1.17.07

Graciala Jharap 1.06.54

Ellen Coops 1.03.11

Ralph van Vliet 1.03.11

Harmen Coops 57.17

17 km

Annemarie Cardoll 1.47.53

Ron Bakker 1.29.43

Robert Overdam 1.47.50

Ton van der Vall 1.47.52

Ronald Lindsen 1.47.57

 

Zorg en zekerheid

Lisse 10 km

Ida Oosterbroek 46.29


Horaloop Hoekelum

10 km

Angelique van Dijk 52.17 pr

Rene vd Brink 44.32


Run Way Run Lelystad

10,2 km

Jurgen v Avermeate 49.29

Ton vd Vall

Robert Overdam


7 heuvelenloop Nijmegen

15 km

Bart Wijn 1.18.53 pr

Ralph v Vliet 1.33.12

Robert vd Meer 1.26.05

Marie Jose Bouza 1.49.59

Marie Antonia Bouza 1.21.24

Robin Honig 1.08.47

Jurgen v Avermeate 1.16.20

Christiaan de Glint 1.09.01

Christel Groot Zevert 1.30.25



Rondevenen marathon

42 km

Sara vd Berg 4.13.55

10 km

Maaike Berbee 59,23

Duo marathon 42 km

Nathalie / Graciela 4.19.21

Ilona Liesveld / loopmaatje 3.48.43

Annemarie Cardol / loopmaatje 4.11.37



Soest Maple Leaf Cross

5 km

Gertie Stienen 29.59

Graciela Jharap 29.59

10km

Jurgen van Avermeate 51.54

 


Mijdrecht

5km

Willem Blijleven 28.26 pr

10km

Mirjam Campo 53.17 pr

Ron Bakker 53.40 (haas)

Fred Beyer 50.04

Ida Oosterbroek 46.38

Ellen Coops 54.35

Marie Jose Bpuza 1.07.09

Lyanne van Loenen 56.11

Eva Brandsma 1.01.40



Amsterdam

8km

Ida Oosterbroek 36.58

Marga


21 Km

Marie-Jose Wesselingh 2.23.57

Piet vd Knaap 2.11.12

Rob de Jong 1.56.07

Wendy Nisters 2.08.02

42 km

Yu-Mei Yen 4.18.01


Lissabon

21 km

Robin Honig

Annemarie Cardoll


Eindhoven

21km

Graciela Jharap 1.58.10

Nathalie ten Hoopen

Jannie Bolhuis

Fred Bolhuis


Wintercup Lelystad

15 km

Jurgen van Avermaete 1.15.57


Marathon Berlijn

Rene van de Brink 3.54.52

Angelique van Dijk 4.19.42 pr

Jefferey de Jong 3.36

 

Damloop

10 EM

Graciela Jharap 1.28.34

 

Halve van Haarlem

10 km

Nel Möhlmann 59.58

 

30 van Almere (20 km)

Jurgen van Avermaete 1.49.11


Stoomtramloop

21 km

Rob de Jong 1.49.14 pr

Christian de Glint 1.42.55

Ronald Lindsen 1.54.19

Robin Honig 1.32.39

Jurgen van Avermaete 1.48.30

Ton vd Vall 1.50.00

Nathalie ten Hoope 2.16.09

Robert Overdam 1.49.39

Fred de Beyer 1.51.20

Jannie de Beyer 2.27.10 pr

Sara vd Berg 1.51.19

Angelique van Dijk 1.58.16 pr

Wendy Nisters 1.55.26 pr

Christel Groot Zevers 2.16.52 pr

Yu Mei Yen 2.00.03

Annemarie Cardol 1.50.00

Graciela Jharap 1.58.04

Willem van Leeuwen 1.36..26

 

Letterenloop Haarlem

5 km

Nel Möhlmann 28.21


Weteringloop Kamerik

5 km

Bertine Kneppers 33.54

Cyntia Bruinsma 31.19

Esther Wegeman- Drenth 31.19

Henny van Andel 33.41

Jan Kneppers --tijd niet geregistreerd

Machteld Nas 38.25

Maryse Stieva 33.29

Titia Hielema 36.56

Debby Immerzeel 23.53

Willem van Leeuwen 38.27


Geinloop

10 km

Ron Bakker 46.01

15 km

Jurgen van Avermeate 1.13.49


Noordwijkerhout Z&Z circuit

10km (+150m)

Ron Bakker 47.08

Ida Oosterbroek 47.45 (4e plaats in Z&Z klassement)


Enschede

10km

Gertie Stienen 57 min

21km

Rogier Luttikhuis 1.44.40


Oranje loop Ter Aar

5 km

Ida Oosterbroek plaats 22.04 3e

Ron Bakker 22.02


Haarzuilen

21 km

Yu-mei-Yen 1.59.32

Jurgen van Avermaete 1.46.27

1/4 marathon

Claudia Kuijlenburg 44.41 1e plaats

Robin Honig 44.42


Meent Run Amstelveen

10 km

Willem Blijleven 61.49

Robert Wiegers 57.26

Arjen van der Speck 57.27

5km

Marga van der Speck 36.47

 

Rotterdam Marathon

Rob de Jong 3.58.57 pr

Ronald Lindsen 4.34.31

Ton van der Vall 4.31.19

Robert Over Dam 4.31.19


Amstelveen Marathon

42 Km

Angeliqeu van Dijk 4.25 pr

Rene van den Brink 3.43.48

Jefferey van Jong 3.21.57 pr

Martin Vlam 3.43.40

21 km

Ilona Liesveld

Ralph van Vliet

Bart Wijn 1.59.36 pr

 

42 Km Rome Marathon

Graciela Jharap 4.39 pr

 

21 km Berijn

Annemarie Cardol 1.53

Claudia Kuijlenburg 1.34

 

Zorg en Zekerheids circuit Roelofarendsveen

10 km

Ida Oosterbroek 46.29

 

Zandvoort Run

12km

Willem Blijleven 1.21.54

Arvid Blijleven 1.21.52

Eva Brandsma 1.21.52

Ron Bakker 1.12.04

Marie-Jose Wesselingh 1.12.07

Gertie Stienen 1.16.28

Ellen Schouten 1.14.04

Lyanne van Loenen 1.16.24

Ralph van Vliet  1.24.00

Monique Melis 1.01.52

Ron Melis 52.56

Marie- Jose Bouza 1.30.48

Jannie de Beyer 1.17.28

Fred de Beyer 1.01.48

Karin Konningen 1.26.13

Mariska Ooms Pieper 1.17.24

Nathalie ten Hoope 1.11.02

Annemieke Hollander 1.14.05


City pier City

10k

Bart Wijn 52.29 pr

Bosdijkloop Vinkeveen

10 km

Jannie de Beyer 1.00.45 PR

Willem Blijleven 1.00.45 (haas)

Fred de Beyer 48.13


Schoorl

21 km

Claudia Kuijlenburg 1.34.14

Robin Honig 1.34.15


30 km

Robert Overdam 2.47.52

Ton van der Vall 2.47.48

Jeffery van Dijk 2.31.31

Martin Vlam 2.31.31

Graciela Jharap 2.56.20

Wendy Nisters 3.00.19

Rob de Jong 2.55.16

Ronald Lindsen 2.56.18

Rene vd Brink 2.39.14

Angelique van Dijk 3.01.56


Apeldoorn

de Asselronde 25 km

Annemieke Hollander 2.51.21

Jurgen van Avermeate 2.14.55


Uithoorns mooiste

Individueel 5 km

Mark Lodema 29.35

Lyanne van Loenen 27.55

Marie-Jose Bakker- Wesselingh 27.55

Marit de Vries 28.46

Marijke Wildenburg 28.47

Sjoerd de Vries......

10 km

Business team 1 / 2e plaats

Robin Honig 41.26

Ron Melis 41.27

Claudia Kuijlenburg 41.53

Martin Vlam 43.45

Ida Oosterbroek 47.36

Robert Overdam 47.20

Ton van der Vall 48.18

Business team 2 / 5e plaats

Willem van Leeuwen 43.43

Jurgen van Avermaete 47.03

Fred de Beyer 47.27

Rogier Luttikhuis 49.07

Ellen Coops 51.09

Mariska Ooms ......

Ralph van Vliet 54.46

Individueel 10 km

Jeffery de Jong 41.32

Wouter Wesselingh 43.45

Stefan Evers 57.20

Debby Immerzeel 46.30

Alex van der Heijden 54.14

Graciela Jharap 54.58

Ellen Schouten 56.06

Arvid Blijleven 59.33

Sandro Blijleven 59.35

Willem Blijleven 59.36

Christel de Groot Zevert 58.12

Jannie de Beyer 1.01.34


10 EM

Corne Klein 1.01.43


Egmond

kwart marathon

Annemieke Hollander1.13.50


halve marathon

Ron Bakker 1.44.50

Wouter Wesselingh 1.49.04

Annemarie Cardol 1.50.37

Edwin Blom 1.51.37

Rob de Jong 1.53.58

Graciela Jharap 2.08.18

Bart Wijn 2.08.33


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


2016

Kerstloop Amstelveen

10km

Corné Klein 36.32

Monique Melis 50.23

Ron Melis 42.22

ralph van Vliet 56.03

Sandro Blijleven 58.49

Arvid blijleven 58.49 (haas)

5 km

Eva Brandsma 31.50

Willem Blijleven 31.29


Linschoten loop

21 km

Claudia Kuijlenburg 1.30.19 pr 2e plaats cat.


Horaloop

10km

Angelique van Dijk 53.42

Rene van den Brink 44.08 pr


Van der Speckloop Lisse

10 km

Ida Oosterbroek 46.52

Isabel serna Prins 1.02.47


Velsertunnelloop

Marga van der Speck

Arjen van der Speck


7 Heuvelenloop Nijmegen

15 km

Wouter Wesselingh 1.10.53

Ron Bakker 1.12.48

Marie- Jose Wesselingh 1.28.39

Yumei - Yen 1.27.02

Ida Oosterbroek 1.16.15

Simone Jonker 1.16.45

Eefa Doyle 1.20.54

Jurgen van Avermaete 1.14.30

Ralph van Vliet 1.35.55

Chris de Glint 1.10.10

Christel Groot 1.34.46



Marathon Valencia

10km

Annemarie Cardol 48.04

Remco Cardol 54.24

Marathon

Claudia Kuijlenburg 3.20.54 pr

Robin Honig 3.23.22

Jeffrey de Jong 3.29.22


Zilveren Turfloop Mijdrecht

5 km clinic

Antonia Bouza 28.17

BJ Bennet 34.43

Chris Hoogeveen 27.378

Cintia Bruinsma 28.48

Dieuwke Stolk 31.52

Edwin van Kessel 41.37

Hubert de Koning 29.49

Isabella Regier 28.13

Janet Idenburg 42.05

Rick Bakker 24.56

Rob Bakker 33.16

Robin ten Hoope 25.02

Willem van Leeuwen 42.09

5km

Marga vd Spek 33.01 pr

Marijke Wildenburg 28.06

Ron Bakker 24.56

Sandro Blijleven 28.08 pr

Willem Blijleven 29.17

10 km

Chris de Glint 42.57 pr

Wouter Wesselingh 46.07

Ida Oosterbroek 46.43

Rogier Luttikhuis 47.22

Robert Overdam 47.43

Fred de Beyer 48.07

Wendy Nisters 49.08 pr

Edwin Blom 48.59

Arjen vd Spek 52.07 pr

Martin van Duivenboden 55.13

Gertie Stienen 58.28

Isabel Serna Prins 1.03.29

10EM

Yu-Mai- Yen 1.30.42 pr

Harry Schoordijk1.17.17




Marathon Amsterdam

42 km

Simone Jonker 3.46.47pr

Chris de Glint 3.55.26

Rob de Jong 3.59.45

Wibo Wever 4.10.31pr

Wendy Nisters 4.23.34

21 km

Robin Honig

Claudia Kuijlenburg

Ilona Liesveld 2.01.57

Angelique van Dijk 2.03.12 pr

Ronald Lindsen 1.59.04

Arjen van der Spek 2.08.08

Ida Oosterbroek1.46.52

Jeffrey de Jong 1.35.59

Martin Vlam 1.43.52

8 km

Willem Blijleven 50.27

Sandro Blijleven 50.27


Marathon Eindhoven

42 km

Arvid Blijlven 3.29.27

Jurgen van Avermeate 3.54.35 pr!


Dam tot Damloop

16 km

Annemarie Cardol 1.19.29 pr


Haarlemmermeer Run Hoofddorp

Claudia Kuijlenburg 1.32.37 1e plek categorie / 2e plek overall

Chris de Glint 1.36.51 pr

Jeffrey de Jong 1.37.19

 

Tiburg 10 EM

Wouter Wesselingh 1.18.16

Ron Bakker 1.21.33

Simone Jonker 1.20.28

Jurgen van Avermaete 1.18.57


Kooiman Polderloop De Kwakel

4 km

Marit Lodema 21.11

Ilona Bakker 24.15

10 km

Henny Kooiman 47.24

Wilbert Ammerslaan 48.35

Ron Bakker 49.02

Piet van de Knaap 57.25

Jurgen van Avermaete 47.42


Amsterdam

10 km Brooks loop

Marie- Jose Wesselingh 1.02.49

Willem Blijleven 1.02.50


De Hoef

5 km

Ron Bakker 22.21

Annemarie Cardol 23.05 2e plaats

Graciela Jharap 27.24

Marie Jose Wesselingh 28.08

Robert Overdam 28.11

10 km

Ilona Liesveld 52.36 3 plaats


Midzomernacht cross

10 km

Anglique van Dijk 53.14 pr


Midzomer avondloop Almere

8 km

Jurgen van Avermaete 38.51


Stoomtramloop Hoorn / Medemblik

21 km

Chris de Glint 1.37.38

Jurgen van Avermaete 1.48.23


Almere City Run

21km

Jurgen van Avermeate 1.46.02


VU polderloop Amsterdam

10 km

Angelique van Dijk 55.07 PR

 

Kika Run Almere

10 km

Jurgen van Avermaete 48.46

Claudia Kuijlenburg

Robin Honig


Letterenloop Haarlem

5 km

Raymond Maas 28.22

Yu-Mai Yen 30.17

Laura Evers 31.06

Claudia Roling 35.05

Wim Roling 35.05

Willem van Leeuwen 35.03

10 km

Graciela Jahrap 59.54

Ralph van Vliet 55.48


Venloop

Claudia Kuijlenburg 1.33.52

Robin Honig 1.31.58


Hilversum City Run

Jeroen Vree 1.02.34

Chris de Glint 44.58 pr

Claudia Kuijlenburg 44.58 (haas)


Zorg en zekerheid circuit Noordwijkerhout

Ida Oosterbroek 47.18 klassement uitslag 2 plaats

Isabel Serna Prins 1.02.20

Martin van Duivenbode 1.02.20


10 EM Antwerpen 2016

Jurgen van Avermeate 1.18.58

Angelique van Dijk 1.27.17 pr

Joke van Leeuwen 1.47.37 pr

Monique Waasdorp 1.48.36 pr

Naomi Deposito 1.48.35 pr

Rob de Jong 1.24 52

Wendy Nisters 1.26.57

Annemarie Cardol 1.20.50

Jeroen Snel 1.20.51

Wibo Wever 1.22.27

Ralph van Vliet 1.39.11

Ingrid Riechelman 1.41.01 pr

Jos Bunschoten 1.14.28

Ronald Lindsen 1.30.37

Jaqceline van der Wijst 1.46.13 pr

Fred de Beyer 1.20.08

Jannie de Beyer 1.40.35

Wouter Wesselingh 1.17.58

Jeffrey de Jong 1.11.13

Arvid Blijleven 1.11.16

Jasper Lentz 1.14.42

Marie-Jose Wesselingh 1.38.33

Willem van Leeuwen 1.48.42


Marathon Rotterdam

Lianne Ter Voert 4.25.02

Robbert Overdam 4.11.27

Jeffrey de Jong 3.36.39

Martin Vlam 3.44.45


Marathon Parijs

Graciela Jharap 4.59.54


Zorg en zekerheid circuit Roelofarendsveen

10 km

Ida Oosterbroek 46.56 3e plek cat.

Martin van Duivenboden 54.45


Reeuwijkse plassenloop

10 km

Annemarie Cardol 46.29 pr

 

Zandvoort Run

10km

Arjen van der Speck 1.12.24

Jannie de Beyer 1.16.57

Fred de Beyer ........

Willem Blijleven 1.18.39 pr

Arvid Blijleven 1.18.38

Ralph van Vliet 1.14.43

 

Voorschoten zorg en zekerheid circuit

10 km

Ida Oosterbroek 46.54 3e cat.

Martin van Duivenboden 54.46 pr

 

10EM

Henny Kooijman 1.18.05

 

Lente loop Almere

20km

Jurgen van Avermeate 1.40.36

 

City Pier City Den Haag
10km
Martin van Duivenboden 53.06

20km van Alphen

Ida Oosterbroek 1.37.50

Robin Honig 1.27.32

Claudia Kuijlenburg 1.28.20

Wouter Wesselingh / Ron Bakker 1.38.42

Jurgen van Avermaete 1.43.02

Wibo Wever 1.48.42

Henny Kooiman 1.37.48

Willem van Leeuwen 1.37.47

 

Bosdijkloop Vinkeveen
10 km
Ida Oosterbroek 46.32 3e plaats cat.
Martin van Duivenboden 53.51
Ilona Liesveld 57.15
Isabel Serna-Prins 1.01.21
Jannie de Beyer 1.01.23
Fred de Beyer 47.05

21km
Henny Kooyman 1.55.02

Zorgen en Zekerheid circuit Leidschendam

10 km

Ida Oosterbroek 46.38

Martin van Duivenboden 56.29

10 EM

Henny Kooiman

1.07.19


Schoorl

21km

Clauda Kuijlenburg

Robin Honig 1.28.52

 

30 km

Martin Vlam 2.31.31

Jeffrey de Jong 2.31.31

Ton van der Vall 2.47.48

Robert Overdam 2.47.57

Lianne ter Voert 3.02.30

Rob de Jong 3.02.30

 

Asselronde Apeldoorn

25 km

Jurgen van Avermaeate 2.11.48


Uithoorns mooiste

5 km

Yvonne Wesselingh 27.19

Nel Bezuijen 29.37

Marga van der Spek 33.49

 

10 km

Ida Oosterbroek 47.08

Jeffrey de Jong 41.32

Sabine van der Veen 1.00.53

Daphne Woerden 1.0053

Jannie de Beyer 1.01.48

Piet van der Knaap 56.26

Martin van Duivenbode 56.13

Arvid Blijleven 59.48

Christel Groot 57.47

Willem Blijleven

 

10EM

Ruby Tan 1.33.16

Arjen van der Speck 1.51.15

Henny Kooiman 1.12.14

Martin Vlam 1.13.58

Jurgen van Avermaete 1.18.02

 

Vondelparkloop Amsterdam

Isabella Serna Prins

Martin van Duivenbode


Drechtloop Leimuiden

10 km

Annemarie Cardol 46.37 pr

10EM

Claudia Kuijlenburg 1.09.40 pr + 1e plaats dames overall


Halve van Egmond
21 km
Graciela Jharap 2.28.12
Rob de Jong 2.00.68

Leiden nieuwjaarsloop zorg en zekerheidscircuit
5 km
Ida Oosterbroek / haas 28.01

10 km
Isabella Serna Prins 1.02.21
Martin van Duivenbode 1.02.21

10 EM
Henny Kooijman 1.11.49


XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
2015

Kersteloop Amstelveen 2015
5 km
Anton Buffing 23.14

10 km
Robin Honig 40.11
Willem Blijleven 59.22
Arvid Blijleven 59.21
Monique Melis 50.30
Mirjam Campo 54.45
Martin van Duivenboden 56.59
Jeroen Vree 1.00.57
Piet van der Knaap 59.08
Robert Overdam 47.49
Ron Melis (haas) 50.31


Linschotenloop
21km
Claudia Kuijlenburg 1.31.09 pr 1e plaats 35+ cat.
Annemarie Cardol 1.43.29 pr
Robin Honig 1.32.48 (haas)
Willem van Leeuwen 1.28.54

Zorg en zwekerheid Lisse
10 km
Ida Oosterbroek 46.05
Isabella Serna Prins 1.01.05
Martin van Duivenbode 1.01.05
Henny Kooijman uitgestapt (kuit blessure)

7 heuvelen loop 2015
Annemarie Cardol 1.13.49
Henny Kooijman 1.07.19
Ida Oosterbroek 1.11.19
Wouter Wesselingh 1.15.13
Jeffrey de Jong 1.04.21
Martin Vlam 1.10.00
Fred de Beyer 1.15.07
Nathalie ten Hoope 1.29.38
Jannie de Beyer 1.33.42
Sabine van der Veen 1.30.47
Robin Honig 1.01.29
Claudia Kuijlenburg 1.5.08
Monique Melis 1.19.59
Eefa Doyle 1.22.48
Edwin Blom 1.13.30
Marie Jose Bouza 1.47.11
Sandra van Vliet 1.31.25
Jurgen van Avermaete 1.14.01


Zilveren turfloop 2015

5 km

Annemarie Cardol 21.52 pr (3e plaats)

Jannie de Beyer

 

10km

Ida Oosterboek 45.43 (3e plaats)

Debby Immerzeel 48.59

Wendy Nisters 50.48 pr

Yvonne Wesselingh 54.13

Jose Schotanus 54.52

Ilona Liesveld 56.42 pr

Eva Brandsma 59.30

Bianca Koch 1.02.28

Mariska Ooms 1.02.28

Marie-Jose Bouza 1.03.28

Jeffrey de Jong 40.40 pr

Martin Vlam 43.26

Ron Bakker 46.05

Wouter Wesselingh 46.20

Fred de Beyer 47.24

Ronald Linsen 49.17

Martin van Duivenboden 58.22

Willem Blijleven 59.30

10 EM

Henny Kooyman 1.11.30

Robert Overdam 1.20.46 pr

Ton van der Vall 1.22.11 pr

 

Olymisch stadion loop Amsterdam

Graciela Jharap 55.55 pr

 

Cross Soest

Jurgen van Avermaete

 

 

Amsterdam Marathon

8 km

Willem Blijleven 49.44
Sharon Sweijd 50.26
Paul ter Voert 43.20

21 km

Graciela Jharap 2.07.31 pr
Robert Overdam 1.48.27 pr
Deby Zavaleta 1.56.30
Ton van der Vall 1.53.27 pr
Harmen Coops 2.00.20
Ellen Coops 2.00.21
Arjen van der Speck 2.10.44
Nathalie ten Hoope 2.12.47
Ida oosterbroek 1.42.06 pr
Wendy Nisters 1.56.05 pr
Christiaan de Glint 1.56.15 pr
Mirjam Campo 2.00.21 pr
Lianne ter Voert 1.58.16
Edwin Blom 1.49.26 pr

42km

Jeffrey de Jong 3.23.50
Jurgen van Avermaete 4.11.49 pr
Martin Vlam 3.43.37 pr
Ronald Lindsen 4.17.35 pr
Robin Honig 3.23.53
Claudia Kuijlenburg 3.23.26 pr
Simone Jonker 3.59.56 pr
Wibo Wever 4.20.24
Wouter Wesselingh 4.05.06
Ron Melis 3.20.24
Angelique van Dijk 4.48.40 pr
Ron Bakker 3.48.22 pr
Rene van de Brink 3.37.30 pr
Willem van Leeuwen 3.26.28

 

 

 

Halve marathon Eindhoven
Roger Luttikhuis 1.46.54

7 loop Zevenhoven
5km
Debby Immerzeel 22.26 2e plaats

10km
Ilona Liesveld 59.07

30 van Almere

Robin Honig 2.22.44
Claudia Kuijlenburg 2.29.20
Simone Jonker 2.39.01
Wouter Wesselingh 2.45.48
Ronald Lindsen 2.49.35
Jurgen van Avermaete 2.49.53

10 Miles Tilburg
10 km
Ron Melis 41.45

16,1Km

Rene van den Brink 1.13.11 PR
Ron Bakker 1.14.16 PR
Simone Jonker-Hoek 1.15.49
Jurgen van Avermaete 1.16.19 pr
Monique Melis 1.26.23
Ellen Coops 1.26.31 PR
Harmen Coops 1.26.31 PR
Arvid Blijleven 1.32.34
Marie-Jose Bakker 1.33.22 PR
Angelque van Dijk 1.33.42
Eva Marije Brandsma 1.41.02

Haarlemmermeer run Hoofddorp
21 km
Robin Honig 1.27.13
Claudia Kuijlenburg 1.34.56 PR 1e plaats

Royal Run
7 km
Yvonne Riepe 39.57

Dorpsloop Aalsmeer
10km
Graciela Jharap 55.55 pr

Kermisloop Edam
10 km
Jurgen van Avermaete 44.59
Ron Bakker 44.59

Waverloop 6 aug.
12,5 km
Robin Honig 51.16 4e plaats cat.
Claudia Kuijlenburg 55.02 2e plaats cat.

27e Kooyman loop De Kwakel
4 km
Marit Lodema 21.10
Marten Lodema 21.15
Mark Lodema 21.23
Wendy van der Vall 23.15
Laura Overdam 24.03
Robert Overdam 24.03

10km
Jefferey de Jong 42.02
Henny Kooijman 43.52
Ron Bakker 46.18
Willem Appeldorn 47.16
Wouter Wesselingh 48.45
Ton van de Vall 51.25
Willem Blijleven 58.10

Midzomernachtcross Amsterdam
10EM
Robin Honig 1.06.42
Claudia Kuijlenburg 1.11.33

wateringsveld loop
10 km
Jurgen van Avermaet 45.37
Ron Bakker 47.34

KIKA run Spaarnwoude
10 km
Claudia Kuijlenburg 43.36
Wouter Wesselingh
Jurgen van Avermaete 46.28

Halve marathon Leiden
Ronald Lindsen 1.53.15 pr

Ronde Hoep loop 17 km
Jasper Lentz 1.17.39
Edwin Blom 1.24.34
Annemarie Cardol 1.23.50

10 EM Anwerpen
Rene van den Brink 1.13.56 PR

Jasper Lentz 1.14.33

Arvid Blijleven 1.16.00

Martin Vlam 1.16.00

Ron Bakker 1.16.59

Wouter Wesselingh 1.17.03

Jurgen van Avermaete 1.17.57

Simone Jonker 1.18.13

Monique Melis 1.25.48 PR

Ron Melis 1.25.48

Rob de Jong 1.27.24

Harmen Coops 1.27.25 PR

Ellen Coops 1.27.45 PR

Angeliqeu van Dijk 1.32.04 PR

Marie-Jose Wesselingh 1.34.07 PR

Eva Brandsma 1.38.41 PR

Willem van Leeuwen 1.09.49



Zorg en zekerheid Noordwijkerhout
10 km
Ida oosterbroek 47.45

21 km
Henny Kooiman 1.38.13

Parijs Marathon
Jeffrey de Jong 3.33

Rotterdam
marathon
Ron Melis 3.18.04 PR!
Eefa Dohle 4.24.25

21 km
Graciela Jharap 2.11.15 PR!

Marathon estafette
Matrin - Mark - Rogier- Arjen

Zandvoort circuit run
5 km
Tamara Kwint

12 km
Ron Bakker 59.07
Robbert Overdam 1.00.17
Marie Jose Weselingh 1.13.01
Eva Brandsma 1.15.08
Arvid Blijleven 1.15.09
Sabine van der Veen 1.15.24
Simone Jonker 59.39
Ron Melis 52.07
Rene van der Brink 56.22
Willem Blijleven 1.22.27
Ralph van Vliet 1.06.12
Sandra van Vliet 1.02.14
Lyanne van Loenen 1.16.57
Angelique van Dijk 1.12.33
Annemarie Cardol 1.01.42
Claudia Kuijlenburg 56.14
Robin Honig 51.44
Jurgen van Avermaet 58.49 

Barcelona
21 km
Graciela Jharap 2.08.04

Bosdijkloop Vinkenveen
5 km
Tamara Kwint 25.01
Mark Lodema 26.58
Marion de Wit 28.07
Willem Blijleven 30.37
Ineke Colle 36.44

10 km
Arvid Blijleven 43.38
Annemarie Cardol 46.51 1e plaats +PR!
Robert Overdam 47.14 PR!
Fred de Beyer 47.14
Ron Bakker 48.03
Ton van der Vall 48.13
Marie-Jose Wesselingh 57.22
Ilona Liesveld 57.47
Sabine van der Veen 59.33
Eva Brandsma 59.34
Jannie de Beyer 1.01.20

21 km
Henny Kooiman 1.44.03



Schoorl
21 km
Ralph van Vliet 1.56.16

30 km
Ron Melis 2.13.11 PR!
Jeffrey de Jong 2.27.55
Martin Vlam 2.30
Eefa Sharon Hoffman 2.49.38

Uithoorns mooiste

5km

Camiel Schouten 24.25

Marco Heeren 26.01

Marie Jose Wesselingh 28.10

Eva Marije Brandsma 28.12 pr

Sabine van der Veen 29.57

Puck Coops 30.35

Ellen Coops 30.35

Harmen Coops 30.33

Iza Vlam 30.53

Martin Vlam 30.52

Mart Lodema 28.13

Mark Lodema 28.18

Willem Blijleven 30.01

10 km

Jeffrey de Jong 42.16 pr.

Arvid Blijleven 45.23

Fred de Beyer 45.58

Wibo Wever 46.36

Robert Overdam 48.05 pr

Ton van der Vall 49.22

Ronald Lindsen 49.25

Andre van der Putten 51.54

Tamara Kwint 50.47

Franciose Oerlemans 51.58

Mirjam Campo 53.35

Monique Melis 54.53

Lyanne van Loenen 56.24

Ilona van Liesveld 56.50

Sandra van Vliet 57.42

Ellen Schouten 58.50

10 EM

Ron Melis 1.09.36

Henny Kooijman 1.17.45

Ralph van Vliet 1.27.42

John de Vocht 1.33.24

Graciela Jharap 1.41.42

Willem van Leeuwen 1.10.37

 

 

 


Egmond

kwart marathon

Annemarie Cardol 57.29

Sandra van Vliet 1.08.36

Craciela Jharap 1.09.24

halve marathon

Robin Honig 1.32.24

Ron Melis 1.36.39

Jeffrey de Jong 1.40.51

Claudia Kuijlenburg 1.42.58

Wilbert Ammerlaan 1.51.29

Eefa Doyle 1.54.15

Rob de Jong 1.55.06 pr

Edwin Blom 1.56.47

Wendy Nisters 2.04.42

Angelique van Dijk 2.12.26

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

2014

Kerstloop Amstelveen
10 km
Ron Melis 41.50
Jurgen van Avermate 47.09
Annemarie Cardol 47.55
Monique Melis 55.10
Sandra van Vliet 59.08

Linschotenloop
21 km
Peter van Adrichem 1.50.36
Willem van Leeuwen 1.31.11

Cross langevelderslag KLM clubkampioenschappen
Robin Honig 1e plaats heren
Claudia Kuijlenburg 1e plaats dames

Ringvaartloop Aalsmeer
10 km
Tamara Kwint 51.25
Marco Heeren 53.16
Roland Bos 53.23

Zevenheuvelen loop
7 km
Miranda van Pelt 39.27

15 km
Marc Coumans 59.30 pr
Jeffrey de Jong 1.04.43
Claudia Kuijlenburg 1.06.40
Robin Honig ?
Wouter Wesselingh 1.12.49
Mirjam Campo 1.22.43
Miranda van Pelt 1.26.11
Graciela Jharap 1.39.02



Marathon New York
Pien Heijke tijd 4.12

DevilsRun Amsterdam
14 km
Gracieal Jharap  tijd volgt later

Zilverturfloop
5 km
Martin van duivenboden 25.47
Sabine van der Veen 28.33
Marie-Jose Wesselingh 29.15
Kirsten Lentz 29.15 pr
Willem Blijleven 29.16 pr
Nuala Keyser 29.37
Marion Bosman 34.31
Ineke Colle 34.47
Els Jaasma 34.52

10km
Claudia Kuijlenburg 43.47
Annemarie Cardol 47.00 pr
Tamara Kwint 52.54
Ellen Coops 53.22
Ellen Schouten 53.41
Lyanne van Loenen 54.34
Wendy Nisters 54.45
Jose Schotanus 55.30
Yvonne Noppert 56.44
Ilona Liesveld 56.50 pr
Marjan Straathof 59.11
Eva Brandsma 1.01.00
Linda tSas 1.04.56
Mariska Ooms 1.04.56
Wendy van de Vall 1.04.57

Mark Coumans 40.56
Robin Honig 41.44
Jeffrey de Jong 42.41pr
Martin Vlam.44.49
Fred de Beyer 45.53
Edwin Meissen 45.55
Ronald Lindsen 48.41pr
Ron Bakker 49.27
Chris de Glint 50.37
Willem Appeldorn 50.39
Rob de jong 51.41
Harmen Coops 52.49
Mark Lodema 53.34
Arjen van der Speck 58.42
Willem van Leeuwen 1.05.21

10EM
Ida Oosterbroek 1.15.47pr
Robert Overdam 1.24.28 pr
Ton van der Vall 1.25.13 pr

Amsterdam Marathon

8 km
Ida Oosterbroek 36.33
Annemarie Cardol 38.57
Fred de Beyer 40.11
Tamara Kwint 44.18
Hans Koningen 49.47
Jannie de Beyer 51.16
Karin Koningen 51.19
Graciela Jharap 51.42
Mari-Jose Bouza 1.05.40

21 km
Robin Honig 1.34.19
Claudia Kuijlenburg 1.38.02
Martin Vlam 1.42.17
Rene van de Brink 1.48.33
Jurgen van Avermaete 1.53.13
Ronald Lindsen 1.54.52
Monique Melis 2.02..
Miranda van Pelt 2.03.58
Ellen Schouten 2.04.13
Wouter Wesselingh 2.04.49
Marco Heere 2.15.06
Angelique van Dijk 2.16.48
Franka Groenevelt 2.41.23

42km
Arvid Blijleven 3.26.58
Jeffrey de Jong 3.36.02

7 loop zevenhoven
Annemarie Cardol 48.04 >> 3e plaats klassement Nieuwkoopcircuit
Peter van Adrichem 49.54
Ilona Liesveld 58.19


Dam tot Damloop 10 EM
Isabella Serna Prins 1.32.36
Cunera van Dijk 1.47
Ellen Schouten 1.28.50
Lianne van Loenen 1.40.33
Monique Melis 1.29
Graciela Jharap 1.42.26


Tilburg ten miles
Marie-Jose bakker 1.39.27
Mark Coumans 1.17.59
Jurgen van Avermaete 1.21.12
Wouter Wesselingh 1.25.02
Ron Bakker 1.25.49

Haarlemmermeer Run 
10km
Claudia Kuijlenburg 44.35 3e plaats
Robin Honig 41,13

Halve marathon Nieuwkoop
10km
Annemarie Cardol 48.27  3e plaats!

Dorpsloop Baambrugge
10km
Robert Overdam 48.17 PR!

Dorpsloop Wilnis

10 km

Marie Jose Wesselingh 56.16 PR!

Ilona Liesveld 59.41

 

1/2 marathon Vlieland
21 km
Arvid Blijleven 1.39.11

5,5 km
Eva Marije Brandsma 34.05

Waverloop Waverveen
6,2 km
Annemarie Cardol 29.29
Lianne van Loenen 35.40
Nel Bezuijlen 37.49
Jannie de Beyer 37.50

Polderloop de Kwakel
4 km
Annemarie Cardol 18.35
Marie-Jose Bakker 21.38
Yvonne Riepe 21.40
Jannie de Beyer 23.39
Nel Bazuinen 23.39

10 km
Wilbert Ammerlaan 47.10
Peter van Adrichem 50.32
Ellen Schouten 52.22

Stadsloop Appingendam
10km
Fred de Beyer 48.58
Jannie de Beyer 1.01.32

Midzomernacht cross
5km
Annemarie Cardol 23.45
Ilona Liesveld

10km
Claudia Kuijlenburg 47.17

Letterenloop Haarlem
5km
Charles Loriaux 34.12
Els Jaasma 35.01
Ineke Colle 35.40
Linda Tsas 30.50
Sabine van der Veen 31.28
Marion Bosman 35.40
Monique Dekker 31.49
Nel Bezuijen 29.40
Nuala Keyser 31.37
Laila Bakker 31.43
Mel Major 30.36
Peter 31.49
Edwin van de Heuvel 31.43
Chantal Röling 28.51
Rogier Koch 27.33
Yvonne Riepe 27.42
Rob Bakker 33.43
Kirsten Lentz 32.41
Wendy van der Vall  30.11

10 km
Annemarie Cardol 48.40
Theo van der Jagt 57.58
Jose Schotanus 55.01
Rob de Jong 52.29
Ron Bakker 47.05
Marie jose Bakker 57.43
Ron Melis 40.47 pr
Marco Noppert 1.00.57
Yvonne Noppert 56.46
Willem Appeldorn 56.53
Hans Koningen 56.53
Karin Koningen 59.34
Robert Overdam 50.32
Ton van de Vall 54.07
Mark van de Vall 30.11
Wibo Wever 48.16
Ida Oosterbroek 44.28 pr
Wouter Wesselingh 49.38

Cunera loop 21 juni
10km
Cunera 1.00.08
Jannie 1.02.36
Sharon 1.06.22

City Run Almere
21 km
Jurgen van Avermaet 1.44.53


Testloop loopclinic voorjaar 2014
3km
Nel Bezuinen 17.00
Sabine van der Veen 18.06
Wilma van Tol 17.43
Linda Tast 18.31
Lydia Boegman 18.53
Nulla Keyzer 19.02
Charles Lorianx 19.05
Kirsten Lentz 19.08
Ria Ammerslaan
Angela Smit 19.19
Edwin van de Heuvel 19.23
Els Jaasma 20.28
Ineke Colle 20.28

6 km
Theo van der Jagt 16.23 - 32.35
Cunera van Dijk 16.39 - 33.15
Rogier Koch 16.50 - 35.39
May-Brit 16.54 - 32.49
Bianca Koch 17.43 - 35.44
Hans van Breukelen 17.43 - 34.41
Sharon 18.13 - 38.14

9 km
Fred de Beyer 14.16 - 28.28 - 41.49
Robert Overdam 14.16 - 28.28 - 45.59
Annemarie 15.27 - 31.13 - 46.05
Rob de Jong 15.27 - 31.13 - 46.45
Jose Schotanus 16.19 - 33.15 - 50.13
Sven Keltering 16.28 - 33.25 - 50.15
Hans Koningen 16.55 - 35.04 - 52.55
Karin Koningen 17.40 - 35.19 - 52.58
Jannie de Beyer 17.43 - 35.52 - 54.43
Willem Blijlevens 17.43 - 35.52 - 54.43

Kika run
10km
Robin Honig 41.15
Claudia Kuijlenburg 44.50
Jurgen van Avermaet 45.51  

omloop Noordwijkerhout zorg en zekerheidscircuit
10.5 km
Ida Oosterbroek 46.54 (3e plaats)
Wouter Wesselingh 47.18


Drie lopenloop Aarlanderveen
15,5 km
Ida Oosterbroek 1.10.52   3e plaats dames

Runnerworld Night Run
Robin Honig 36.14
laudia Kuijlenburg 44.34

Deventerloop
10km
Rene Brink 45.29 pr
Angelique van Dijk 55.39 pr

Marathon Rotterdam
42km195m
Mark Coumans 3.06.22 pr.
Ron Melis 3.24.48

Zandvoort circuitrun
Marijose Wesselingh 1.14.59
Willem Blijleven 1.22.14 pr
Klaus Schneider 1.00.30
Angelique van Dijk 1.15.24
Mirjam Campo 1.12.56
Marc Coumans 51.18
Rene van den Brink 59.24
Arvid Blijleven 55.16
Robert Overdam 1.07.09
Monique Melis 1.08.54
Eva Brandsma 1.19.30
Robin Honig 55.25
Ida Oosterbroek 57.51
Franciose Oerlemans 1.11.20
Graciale Jharap 1.15.42
Ron Bakker 1.02.52
Claudia Kuijlenburg 1.0151
Wendy Nisters 1.12.19
Ron Melis 54.28
Rob de Jong 1.09.23

Voorschoten Zorg en Zekerheidscircuit
10 km
Ida Oosterbroek 44.41 pr
Wouterwesselingh 46.08

Westeinderplasloop
Claudia Kuijlenburg 49.34
Robin Honig 49.34

Roadrunnersloop Zorg en zekerheidscircuit
10 km
Ida Oosterbroek 45.14 pr
Wouter wesselingh 47.32

Bosdijkloop Vinkeveen

5 km

Ida Oosterbroek 21.50 pr 3e plaats

Claudia Kuijlenburg 23.33

Hans van Breukelen 25.57

Marie-Jose Bakker 26.51

 

10 km

Mark Coumans 39.18 pr

Robin Honig 43.46

Marguerite Westenborg 46.58

Edwin Meissen 46.58

Fred de Beyer 48.51

Lianne Ter Voert 51.02

Lianne van Loenen 53.36

Wouter wesselingh 53.37

Ellen Schouten 54.09

Jannie de Beyer 1.02.02

 

 


Groeten uit schoorl 9 februari
10 km
Katja Dekkers 1.16.59

21 km
Ida Oosterbroek 1.43.15 pr.
Jurgen van Avermaete 1.48.46

30 km
Ron Melis 2.17.46 pr
Martin Vlam 2.36.37
Arvid Blijleven 2.36.37

Uithoorn 26 januari
1 km

5km
Marie Jose Wesselingh 29.36
Marco Heeren 27.38
Willem Blijleven 31.44
Arvid B. de haas

10 km dames
Ida Oosrterbroek 46.37
Lianne ter Voert 49.37 pr
Wendy van der Vall 57.14
Simone Jonker 56.27
Eva Brandsma 1.01.13

10km heren
Edwin Meissen 45.13
Fred de Beyer 46.46
Robert Overdam 49. 16
Ton van der Vall 55.33
Paul ter Voert 56.04
Willem van Leeuwen 49.38

10 EM
Ron Melis 1.07.33 pr
Wibo Wever 1.17.23
Piet van de Knaap 1.33.10

Egmond strandloop 12 januari
10 km
Graciela Jharap 1.05.24

21,1 km
Ron Melis 1.35.11
Mark Coumans 1.36.56
Wouter Wesselingh 1.47.44
Rene van den Brink 1.48.17
Wilbert Ammerslaan 1.50.58
Rob de Jong 1.59.10
Angelique van Dijk 2.10.28

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
2013

N201 Run 14 dec. 2013
5 km
Esther Taanman 32.42
Kirsten lentz 40.20

10 km
Lianne Ter Voert 53.20
Ton van der Vall 56.24
Ellen Schouten 56.52
Wendy van der Vall 57.24

15 km
Rene van den Brink 1.09.34
Wilbert van Ammerlaan 1.13.27
Rob de Jong 1.20.08
Angelique van Dijk 1.24.38
Willem van leeuwen 1.03.41


Amsterdam Marathon 20 okt 2013
8 km
Marco Heere 41.13
Yvonne Noppert 46.48
Marco Noppert 46.48

21 km
Robin Honig 1.37.07
Martin Vlam 1.44.02
Simone Jonker 1.52.15
Eefa Hofman 1.55.42
Jurgen van Avermaet 1.59.55
Rob de Jong 2.0419
Graciela Jharap 2.17.13

42 km
Arvid Blijleven 3.27.52
Mark Coumans 3.28.33
Pien Heijke 4.06.43

Baanloop oktober AVA
5km
Marco Heere 25.28 pr

Marathon Berijn
Ron Melis 3.20.05 pr

400x400m AKU
Marc Coumans 1.05.80
Jurgen van Avermate 1.18.53
Ron Bakker 1.29.20
Jannie de Beyer 1.41.27
Peter van Adrichem 1.29.78
Willem Blijleven 1.32.35
Ellen Schouten 1.28.36
Camiel Schouten 1.30.36
Willem van Leeuwen 1.09.95

Dam tot Damloop
Robin Honig 1.04.54
Ron Melis 1.10.37
Mark Coumans 1.11.19
Arvid Blijleven 1.16.05
Klaus Schneider 1.17.32
Martin Vlam 1.19.38
Claudia Kuijlenburg 1.21.41
Harmen Coöps 1.30.37
Monique Melis 1.31.38
Marco Heere 1.34.09
Marie-Jose Wesselingh 1.39.24
Ron Bakker 1.39.24
Yvonne Noppert 1.44.36
Marco Noppert 1 45.51
Gerry Prins 1.48.50
Maria-Jose Bouza 1.50.40
Eva Bransma 1.50.53

30 van Amsterdam
Arvid Blijleven 2.21.23 pr

Midzomernachtcross
10 km
Robin Honig 38.58

10 EM
Ron Melis 1.16.29
Monique Melis 1.35.44

10 EM van Tilburg
Mark Coumans 1.06.08 pr
Marie-Jose Wesselingh 1.37.02 pr
Jurgen van Avermate 1.37.03

Haarlemmermeer Run
Robin Honig 39.26 3e plaats
Claudia Kuijlenburg 48.10 3e plaats

Midzomernachtcross
5 km
Willem Blijlevens 32.48

10km
Stan Josephi 52.35

Kika Run Spaarnwoude
10 km
Robin Honig 37.25 6e overall
"Frutsel" 44.41 pr.
Claudia 44.41 9e overall

Letterenloop Haarlem
5 km
Linda de Lange 36.06
Pien Neiuwendijk 27.53
Cindy Hoeks 30.16
Jolanda Birjmohun 39.15
Monique Hermans 32.57
Sven Keltering 26.01
Lydia Boegman 29.53
Bianca Koch 32.37
Wendy van der Vall 28.31
Willem Blijleven 29.51
Marit Dekker 28.47
Simone Cooke 33.29
Graciela Jharap 26.52 pr
Bianca van Dijk 37.14
Esther Vlam 32.56
Raymond Hartgers 29.44
Carla Hartgers 36.39
Robert Overdam 24.43
Leo Neutenboom 38.56
Mirielle Hoogerbeets 29.47
Lydia Boegman 29.53
Ineke Colle 36.19
Marc Rietveld 26.14
Sabine van der Veen 30.32
Cunera van Dijk 26.31
Martin Vlam 32.56
Jannie de Beyer 30.08
10 km
Rob van Elst 57.40
Eva Schouten 56.06
Nel Möhlman 57.02 pr
Paul ter Voert 54.32
Kirsten Lentz 1.07.31
Willem Appeldorn 53.42
Yvonne Noppert 58.07
Marco Noppert 58.05
Angelique van Dijk 1.00.26
Karin Koningen 59.05
Francoise Oerlemans 51.38
Lianne ter Voert 52.56
Monique Melis 56.56
Ron Melis 43.32
Rob de Jong 49.30
Edwin Meissen 44.49 pr
Arvid Blijleven 58.32
Eva Brandsma 58.32 pr
Ron Bakker 47.43
Marie Jose Wesselingh 57.41 pr
Fred de Beyer 45.47
Willem van leeuwen 1.07.37


Cunera loop Rhenen
10 km
Cunera van Dijk 56.42
Jannie de Beyer 1.04.53
Sharon Meyer 1.04.59

Ronde Hoep loop Ouderkerk a/d Amstel

5,5 km

Robin Honig 19.15 3e plaats


Alkmaar City run

5 km
Kirsten Lentz 31,18 pr

10 km
Rob de Jong 49.52 pr

Antwerpen 10 miles
Simone Jonker 1.18.51
Ron Bakker 1.20.06
Jurgen van Avermaet 1.24.34

Omloop Noordwijkerhout zorg en zekerheidscircuit
10km (+500m)
Ida Oosterbroek 48.35   8e plaats in eindklassement

Braassemloop zorg en zekerheidscircuit
10 km
Ida Oosterbroek 45.26 pr
Wouter Wesselingh 47.03

Uithoorn zorg en zekerheidscircuit
5 km
John de Vocht de haas 34.33
Willem Blijleven 34.33
Sandro Blijleven 34.33

10 km
Martin Vlam 44.46
Ida Oosterbroek 46.40
Willem de Haas 46.42

10 EM
Ron Melis 1.11.35
Wibo de Wever 1.22.06
Pien 1.29.07

Zandvoort circuit run
5 km
Marit Dekker 30.45
Kirsten Lentz 32.47

12 km
Robin Honig 49.43
Ron Melis 55.02
Klaus Schneider 55.22
Arvid Blijleven 55.53
Martin Vlam 57.28
Wouter Wesselingh 57.37
Claudia Kuijlenburg 58.15
Jurgen van Avermaet 1.00.25
Rob de Jong 1.04.12
Monique Melis 1.09.24
Eva Brandsma 1.19.03


Zorg & zekerheid circuit Voorschoten
10 km
Ida Oosterbroek 45.55 pr
Wouter Wesselingh 47.04
Ron Bakker 47.39

westeinderplasloop Aalsmeer
10 km
Robin Honig 37.59 3e plaats
Arvid Blijleven 42.47
Claudia Kuiylenburg 44.15 3e plaats
Wilbert Ammerslaan 46.14
Eva Brandsma 1.01.05

20 van Alphen
20km
Simone Jonker 1.38.32
Jurgen van Avermaete 1.44.07

Zorg en zekerheid circuit leiden
10 km
Ida Oosterbroek46.04 Wesselingh 47.22

Schoorl
21 km
Robin Honig 1.24.38
Claudia Kuiylenburg 1.36.45

30 km
Arvid Blijleven 2.23.11
Ron Melis 2.30.07

Bosdijkloop Vinkeveen
5km
Sabine van der veen 31.11 pr

10 km
Robin Honig 37.54
Ron Melis 41.48
Claudia Kuiylenburg 44.02 2e plaats
Fred de Beyer 45.08
Ida Oosterbroek 47.38
Marco Heere 52.31
Monique Melis 54.00 pr
Yvonne Noppert 59.09
Marco Noppert 59.13


Cross competitie Almere
15,2 km
Jurgen van Avermaete 1.15.27

Cross competitie Almere
6 km
Jurgen van Avermaete 32.45

Egmond 1/2 marathon 13 jan. 2013
21,1 km
Ron Melis 1.35.41
Martin Vlam 1.41.35
Ron Bakker 1.43.01
Wouter Wesselingh 1.55.26
Willem de Haas 1.43.01

Leiden Z&Z circuit 6 jan. 2013
10km
Ida Oosterbroek 47.10

Kerstloop Amstelveen
10 km
Monique Melis 54.01 pr
Ron Melis 42.44

Krom sloot parkloop
15 km
Jurgen van Avermaete 1.12.11 pr.

Ter speckloop lisse Z&Z
10km
Wouter Wesselingh 44.51
Ron Bakker 45.14
Marie-Jose Wesselingh 58.14

15 km
Robin Honig 58.19

Ringvaartloop Aalsmeer
10 km
Pauline Kroonenberg 1.03.55 3e plaats!

10 EM
Ron Melis 1.10.35

Westrandweg run
21 km
Robin Honig 1.26.58

Zevenheuvelen loop Nijmegen
15 km
Robin Honig 59.01
Willem van Leeuwen 1.02.03
Ron Bakker 1.09.36 pr
Claudia Kuijlenburg 1.11.50
Jurgen vanAvermaete 1.16.38
Simone Jonker 1.16.48
Marie Jose Wesselingh 1.26.48 pr
Marie-Jose Bouza 1.38.14
Joke van Leeuwen 1.39.41 pr 

Beginbos cross Almere
6500m
Jurgen van Avermaeate 38.57

Unicef loop
10km
Marquerite Westenborg 49.17 pr

Zilveren Turfloop Mijdrecht
uitslagen loopclinic 5 km
Hans Koningen 27.54
Karin Koningen 31.15
Sabine van der Veen 31.22
Sandro Blijleven 31.26
Desiree Kuipers 32.39
Elly Kok 35.09
Seline van Wiltenburg 37.15

Uitslagen Dames 5 km
Lybra Stolk 26.47
Pauline Kroonenberg 31.01

Uitslagen Dames 10 km
Ida Oosterbroek 46.35
Ellen Schouten 51.22
Lianne ter Voert 52.37
Monique Melis 54.47 pr
Cunera van Dijk 55.46
Marie jose Bakker 56.10 pr
Janny de Beyer 1.01.07
Eva Brandsma 1.01.11
Eva Schouten 1.01.27 pr
Jose Bouza 1.02.00
Sharon Meyer 1.04.00
Gerry Prins 1.01.05

Uitslagen Dames 10 EM
Simone Jonker 1.22.06

Uitslagen heren 10 km
Ron Melis 41.00 pr
Wouter Wesselingh 45.03
Fred de Beyer 47.14
Willem Appeldorn 53.03
Ron Bakker 56.10

Uitslagen heren 10 EM
Robin Honig 1.03.11 3e plaats heren 45+
Arvid Blijleven 1.10.25
Jurgen van Avrmaete 1.21.57

Amsterdam Marathon
42 km
Huib Scherpenisse 3.15.53 pr
Ron Melis 3.21.57 pr
John de Vocht 4.02.07 pr
Wouter Wesselingh dnf

21 km
Arvid Blijleven 1.34.58
Ron Bakker 1.40.17 pr
Claudia Kuijlenburg 1.40.19
Robin Honig 1.40.18
Ida Oosterbroek 1.43.35 pr
Pien Heijke 1.53.09 pr
Simone Jonker 1.56.33
Jurgen Avermeate 1.56.35
Wibo de Wever 1.55.04
Ellen Schouten 2.02.20
Lianne ter Voert 2.02.50


Dam tot Damloop Amsterdam/ Zaandam
10 EM
Robin Honig 1.07.24
Ron Melis 1.08.44 pr
Huib Scherpenisse 1.09.35 pr
Arvid Blijleven 1.12.18
Niels de Wildt 1.14.16 pr
Claudia Kuijlenburg 1.14.54
Wouter Wesselingh 1.16.28 pr
Ida Oosterbroek 1.17.51 pr 
John de Vocht 1.20.18
Harmen Coops 1.21.49 pr
Stan Josephi 1.23.23
Pien Heijke 1.25.55 pr
Ellen Schouten 1.29.23 pr
Lianne ter Voert 1.29.23 pr
Monique Melis 1.32.40 pr
Marco Heeren 1.30.03 pr
Marie Jose Wesselingh 1.35.48 pr
Ron Bakker de Haas 1.35 48
Maria Bouza 1.45.00 pr

4 EM
Simone Jonker 33.57
Jurgen van Avermaete 33.57
Jose de Vor 35.58
Yvonne Noppert 38.05
Marco Noppert 38.34
Yvonne Dik 47.41
Ronald Dik 47.42
Joke van Leeuwen 52.24
Willem van Leeuwen 56.37 


Donderdag 9 augustus de Waverloop
12 ,4 km
Andre van der Putten  1.00.19

Donderdag 2 augustus de Kwakel
4 km
Jannie de Beyer 24.17

10 km
Ron Melis 41.12
Arvid Blijlevens 42.50
John de Vocht 45.50 pr.
Niels de Wildt 45.55
Claudia Kuijlenburg 46.29
Ida Oosterbroek 46.56
Andre van der Putten 49.02
Marco Heere 51.34 pr.
Roland Bos 51.34
Monique Melis 54.48 pr.
Peter van Adrichem 56.05


Zondag 1 juli de Hoef Sportief
5km
Hans van Breukelen 28.18
Ivelina Schouten 28.22
Pauline Kroonenberg 29.30

10km
Roland Bos 44.49
Ellen Schouten 51.48
Marco Heeren 51.52
Cunera van Dijk 54.58

Vrijdag 15 juni Haarlem grachtenloop
10 km
Robin Honig 37.32 11e plaats
Arvid Blijleven 43.57
Claudia Kuijlenburg 44.06 9 plaats

5 km
Pauline Kroonenburg 31.03

Zondag 10 juni Spaarnwoude KIKA run
10 km
Robin Honig 37.31 4e plaats
Claudia Kuijlenburg 44.30 2 plaats
Jannie de Beyer 1.11.11

Zondag 3 juni Haarlem  Letterenloop
5 km
Martin Voshart 25.59
May-Britt Bruning 26.30
Willem Appeldorn 26.30
Eva Schouten 26.56
Peter van Adrichem 26.56
Ginger Horde 26.59
Sander Toussant 27.25
Yvonne Noppert 28.40
Maria Jose Bouza 30.31
Leo Neutenboom 30.35
Pauline Krooneberg 30.37
Monique Hermanns 32.04
Ronald Dik 34.18

10 Km
Ron Melis 41.31
Arvid Blijleven 43.44
Ron Bakker 44.09
Simone Hoek 46.54
Andre van der Putten 48.10
Harmen Coops 49.11
Ellen Coops 49.31
Leybra Stolk 49.33
Niels de Wildt 50.01
Axel Vos 51.56
Kirshi Wesselingh 52.57
Wouter Wesselingh 52.57
Monique Toussant 55.15
Monique Melis 56.45
Marie Jose Wesselingh 57.11
Jacqueline Wouda
Jannie de Beyer 1.06.13
Sharon Meyer 1.06.11
Willem van leeuwen 43.26


Zondag 13 mei Ouderkerk a/d Amstel ronde hoeploop
5.5 km
Robin 19.55    3e plaats
Claudia 23.06 1e plaats


Zaterdag 12 mei Beverwijk dem citadel demloop
10,2 km
Robin 39.2
Claudia 45.25 1e plaats

Zondag 22 april noordwijkerhout z&z circuit
10 km
Wouter Wesselingh 49.49

Zondag 1 april braasemloop Roelofarendsveen z & z circuit
10 km
Ida Oosterbroek 46 45   7e plaats, 6e klassement


Zondag 25 maart circuit run zandvoort

5 km
Monique Melis 28.36

12 km
Robin Honig 47.06
Ron Melis 52.48
Huib Scherppenisse 53.34
Jurgen van Avermeate 56.09
Simone Jonker 56.40
Ida Oosterbroek 58.32
Mirjam Campo 1.06.04


Zondag 18 maart Voorschoten Z&Z circuit
10 km
Wouter Wesselingh 45.06
Ida Oosterbroek 46.21 6e plaats

Zaterdag 17 maart krokusloop Hulst
3600m
Jurgen van Avermeate 16.05 1e plaats

Zondag maart CPC loop den Haag
21km
Robin Honig 1.23.29
Claudia Kuijlenburg 1.41.40
Wouter Wesselingh 1.42.15

Zondag 4 maart Westeinderplas loop Aalsmeer
10km
Ron Bakker 45.43
Claudia Kuijlenburg 46.18 1e plaats dames 40+
Robin Honig de Haas 46.19
Roland Bos 47.51
Marco Heere 56.24
Willem van Leeuwen 39.43

Zorg en zekerheids circuit Leiden
10km
Ida Oosterbroek 46.15 pr

Trappenbergloop Huizen
10km
Simone Jonker 48.37 2e plaats dames sen.
Jurgen van Avermeate 48.37


Zondag 19 februari bosdijkloop Vinkeveen
5 km
Monique Melis 28.27

10 km
Robin Honig 37.26
Klaus Sneider 41.51 pr
Jurgen van Avermaete 45.22
Claudia Kuijlenburg 45.28 1e plaats 35+
Ron Bakker 45.40
Ida Oosterbroek 47.04
Ed Hartsink 53.16

21 km
Simone Jonker 1.42.13 pr
John de Vocht 1.42.13 pr
Willem van Leeuwen 1.26.54 2e plaats 45+


Zondag 12 februari Schoorl
30 km
Ron Melis 2.15.16 pr


Zondag 5 februari ATC kidneyrun Almere

10 EM
Jurgen van Avermaete 1.23.55

Zondag 29 januari 10 EM van Uithoorn
5km +300m
Marco Noppert 28.50

10km+300m
Ronald de Groot 46.50
Jurgen van Avermaete 47.39
Harmen Coops 51.18
Ellen Coops 51.19 (10km 49.35 pr)
Franciose Oerlemans 51.21 (10km 49.28 pr)
Pien Heijke 51.27 (10km 49.43 pr)
Lianne Ter Voert 52.33 (10 km 50.45 pr)
Marguerite Westenborg 52.54
Ellen Schouten 54.10
Cunera van Dijk 55.47
Ed Hartsink 56.01
Corry Bakker 58.06
Willem de Haas 51.23

10 EM
Martin Vlam 1.11.25
John de Vocht 1.14.30 pr
Simone Jonker 1.16.42
Wibo Wever 1.16.42
Theo vd Jagt 1.19.18


Zondag 22 januari crosscup Lelystad
10000m
Jurgen van Avermaete 46.49

 



 

Zondag 15 januari drechtloop leimuiden
10 km
Marco Heeren 56.28

Zondag 8 januari halve marathon van Egmond
21 km
Ron Melis 1.34.04
Huib Scherpenisse 1.35.37 pr
Wouter Wesselingh 1.39.18
Arvid Blijlevens 1.40.30
Simone Jonker 1.43.07 pr
Ron Bakker 1.43.35 pr (+sanitair bezoek)
Ida Oosterbroek 1.45.10 pr
Willem de Haas 1.29.38


Uitslagen 2011

Zaterdag 31 december 31e sylverstercross soest
4 km
Jurgen van Avermaete 20.21

Maandag 26 december kerstloop amstelveen
10 km
Ron Melis 42.15

Zaterdag 17 december   Linschotenloop

5.5 km
Marie Jose Bakker 30.52 pr
Ron Bakker de Haas 30.53

10 km
Martin Vlam 41.41 pr
Huib Scherpenisse 41.48 pr
Willem de Haas 41.46

21 km
John de Vocht 1.44.20 pr


Zondag 11 december crosscup Almeerderzand
4000m
Jurgen van Avermaete 20.13


Zondag 4 november    van der speckloop  Lisse       Z&Z circuit 
10 km
Wouter Wesselingh 45.37
Ida Oosterbroek 46.52
Ron Bakker uitgevallen

15 km
Willem van leeuwen 1.02.26

Zondag 27 november    Ringvaartloop  Aalsmeer
10 EM
Huib Scherpenisse 1.11.14   6 pl. 40+
Roland Bos 1.18.44            21 pl. 40+ 
John de Vocht 1.20.06       17 pl. 50+

Zondag 20 november__Zevenheuvelenloop_Nijmegen 
15km
Robin Honig 57.20 pr
Ron Melis 1.04.50 pr
Ron Bakker 1.09.47 pr
Simone Jonker 1.11.14 pr
Wouter Wesselingh 1.11.57
Ida Oosterbroek 1.12.41 pr
Mirjam Campo 1.25.25
Jolijn Jonker 1.30.55
Joke van Leeuwen 1.41.04 pr
Haas van Leeuwen 1.09.49

Zondag 6 november    Zilverenturfloop Mijdrecht  Z&Z circuit
5km
Mark Rietveld 30.00 pr
Brenda Leibrand 31.42 pr

10km
Arvid Blijleven 41.47 pr
Martin Vlam 43.33 pr
Roland Bos 45.16 pr
Ron Bakker 45.18
Harmen Coops 46.09 pr
Ida Oosterbroek 47.11 pr
Frank Vahle 49.42
Ed Hartsink 51.05
Marguerite Westenborg 52.15 pr
Peter v Adrichem 52.17
Marco Heere 53.22 pr
Cunera van Dijk 55.14
Ellen Coops 55.29

16,1 km
Ron Melis 1.09.21pr
Simone Hoek 1.13.00 pr
John de Vocht 1.15.25 pr
Wibo Wever 1.16.56 pr
Theo v d Jagt 1.20.24



Zaterdag 1 november  _Delft klaas Vaak droomtijdenloop
Duo run 21km
Claudia 1e deel Robin 2e deel samen 1.31.01 2e plaats


Zondag 16 oktober    Amsterdam marathon
42km
Robin Honig 3.13.19 pr
Huib Scherpenisse 3.26.13 pr

21km
Ron Melis 1.33.45 pr
Arvid Blijleven 1.34.00 pr
Martin Vlam 1.39.32 pr
Claudia Kuijlenburg 1.41.11
Simone Jonker 1.43 56 pr
John de Vocht 1.45.36 pr
Ida Oosterbroek 1.46.41 pr
Lianne Ter voert 1.56.44 pr
Francoise oerlemans 1.56.44 pr
Haas van Leeuwen 1.46.42

8km
Marco Heere 41.25 pr
Yvonne Noppert 49.20 pr



Zondag 19 september   Dam tot damloop
4 EM Yvonne Noppert 41.20

10 EM
Robin Honig 1.00.53
Willem van Leeuwen 1.07.16
Huib Scherpenisse 1.09.55 pr
Klaus Sneider 1.10.19
Arvid Blijlevens 1.11.12
Ron Melis 1.11.22 pr
Martin Vlam 1.14.20
Roland Bos 1.16.59
Claudia Kuijlenburg 1.18.31
Jurgen van Avermaete 1.18.47
Simone Hoek 1.18.51
Ida Oosterbroek 1.18.53 pr
Ron Bakker 1.18.55
Rogier Luttikhuis 1.19.24 pr
Erwin van der Rijt1.19.34 pr
Wibo Wever 1.21.08 
John de Vocht 1.22.51 pr
Harmen Coops 1.25.50 pr
Franciose Oerlemans 1.31.20
Ellen Schouten 1.32.34
Lianne ter Voert 1.32.37
Corry Bakker 1.34.42
Sandra Koolberger 1.34.51
Marco Heere 1.34.55 pr
Mirjam Campo 1.35.52
Deborah Wagenhuis 1.37.55
Cunera van Dijk 1.40.30
Marit Dekker (bles.)


Zondag 4 september                                                                                                              
Haarlemmermeer run
10 km Ron Melis 43.35

Donderdag 1 september_____________________________________________________
12km DFS challenge lauf
Claudia Kuijlenburg 1.02.37
Jurgen van Avermaete 1.02.37

Donderdag 4 augustus_______________________________________________________
4 km polderloop de Kwakel
Claudia Kuylenburg 19.37
Hans van Breukelen 22.52

10 km
Robin Honig 36.38
Willem van Leeuwen 40.50
Andy Verstelle 45.44
Ida Oosterbroek 48.29
Roland Bos 48.30
Jose de Vor 53.59
Marco Bakker 54.51
Corry Bakker 55.20
Ineke Burgraaf 57.49
Annemarie Poelwijk 1.00.10

Woensdag 13juli____________________________________________________________
5km baanloop Aalsmeer
Klaus Schneider 19.58
Ron Melis 20.46
Huib Scherpenisse 21.35
Ron Bakker 21.36
Martin Vlam 21.39
Jurgen van Avermaete 21.43
John de vocht 22.27
Wibo Wever 22.31
Roland Bos 22.42
Peter van Adrichem 22.48
Stan Josephi 22.55
Roger Littikhuis 23.12
Ed Hartsink 23.52
Simone Jonker 24.09
Marco Heere 26.05

Zaterdag 18juni ____________________________________________________________
21,1km Montfoortloop
Willem van Leeuwen 1.26.42 1e plaats 45+


Zaterdag 11juni_____________________________________________________________
10 km Ijsselsteinloop

Peter van Adrichem 47.32

21 km ijsselsteinloop
Willem van leeuwen 1.26.37

Zondag 5juni_______________________________________________________________
5km Letterenloop Haarlem
Ramond Maas 25.01 pr
Sandra Koolbergen 25.42
Cunera van Dijk 26.46
Annemieke Poelwijk 26.53
Marie-Jose Wessingh 27.12
Marit Dekker 27.30
Peter van Adrichem 29.19
Linda Hartsink 34.24

10 km Letterenloop
Jurgen van Avermaete 43.07 pr
Claudia Kuilenburg 43.22
Arvid Blijlevens 43.23
Ron Bakker 44.40 pr
Stan Josephi 47.19
Simone Jonker 47.19 pr
Theo van der Jagt 49.20
Ed Hartsink 50.04
John de Vocht 50.07
Harmen Coops 50.58
Marco Heeren 53.36 pr
Mirjam Campo 55.58 pr
Monique Toussaint 57.42 pr
Bruno Sabino 1.05.04 bles.
Willem van Leeuwen 38.59


Zondag 29mei______________________________________________________________
10 em zuidas run Amsterdam
Huib Scherpenisse 1.12.16 pr.
Bruno Sabino 1.36.48

 

21km City run Almere
Jurgen van Avermaete 1.44.36 pr

Zondag 15 mei______________________________________________________________
10 km mokum twiskeloop
Ron Melis 42.13 pr.

10 km Leiden
Claudia Kuijlenburg 43.28
Jurgen van Avermeate 44.15 pr.

10 km Marikenloop

Sandra Koolbergen 1.01.14 pr.
Marit Dekker 1.04.00 pr.


Zaterdag 14mei_____________________________________________________________
10 em kamerik
Willem van Leeuwen 1.04.56


Zondag 8mei_______________________________________________________________

17 km ronde hoeploop ouderkerk a/d amstel
Claudia Kuijlenburg 1.18.52
Jurgen van Avermaete 1.29.33

Zondag 24april_____________________________________________________________
10 km overveen
Claudia Kuijlenburg 44.20 1e plaats dames

Zondag 17april______________________________________________________________
Halve marathon van noordwijkerhout
21.1 km
Huib Scherpenisse 1.39.22

Hilversemse city run
10 km
Claudia Kuijlenburg 43.33 1e plaats dames
Jurgen van Avermaete 46.15

Zondag 10 april______________________________________________________________

Nescioloop amsterdam
15 km
Ron Melis 1.04.08


Zondag 27 maart____________________________________________________________

Circuit run  Zandvoort
12 km

Ron Melis 54.37
Klaus Sneider 55.07
Huib Scherpenisse 56.50
Jurgen van Avermaete 56.59
Arvid Blijeven 57.44
Rogier Luttikhuis 58.54
Claudia Kuijlenburg 59.48
Simone Jonker 1.01.37
Lianne ter Voert 1.07.58
Ineke Burggraaf 1.09.19
Marco Heere 1.09.43
Corry Bakker 1.09.50
Jolijn Jonker 1.10.46

Zondag 13 maart___________________________________________________________

City pier city loop Denhaag
10 km
Claudia Kuijlenburg 46.39
Jurgen van Avermaete 46.54

Zondag 6 maart___________________________________________________________

Westeinderplasloop Aalsmeer
10 km
Francoise Oerlemans 51.20
Lianne Ter Voert 53.04
Marco Heere 53.51 pr.
Corry Bakker 54.31
Astrid Roodenburg 1.02.06
Linda Roodenburg 1.03.07
Willem van Leeuwen 37.56

Trappenbergloop Huizen 
10 km
Jurgen van Avermaete 50.01

Driebergenloop Driebergen
12 km
Martin van de Beek 54.21
Theo van der Jagt 59.50

 

Zondag 20  februari__________________________________________________________

Bosdijkloop Vinkeveen
5 km
Sandra Klein 26.25

10km
Klaus Schneider 42.26 pr
Ron Melis 42.39 pr
Claudia Kuijlenburg 43.29
Theo van der Jagt 46.18 pr
Jurgen van Avermaete 46.47 pr
Roland Bos 46.53 
Harmen Coops 49.16 pr
Ed Hartsink 51.10
Astrid Roodenburg 57.40 pr.
Linda Roodenburg 1.01.09

21 km
Willem van Leeuwen 1.27.01

 

Zondag 30 januari__________________________________________________________

Vakantie makelaarloop uithoorn
5 km
Klaus Schneider 20.39 pr
Claudia Kuijlenburg 21.56

10 km
Theo van der Jagt 47.37 pr
Jurgen van Avermaete 48.05
Ed Hartsink 49.24 pr
Ellen Schouten 50.51 pr
Peter van Adrichem 50.53
Lianne ter Voert 52.21
Mariska Vernooij 52.29 pr
Cunera van Dijk 57.27

10 em
Arvid Blijlevens 1.07.47 pr
Martin van Beek 1.10.56 pr
Ron Melis 1.11.31 pr